Fiat DUCATO

Kupte si vůz, který opravdu potřebujete. Uvidíte, že budete spokojeni. Fiat DUCATO nabízí možnost mnoha různých nástaveb. Je velmi variabilní - využijete jej jako dodávku, vůz pro přepravu osob, nebo dokonce jako podvozek s kabinou. Snadné a pohodlné řízení,  ekonomický provoz a přijatelné pořizovací ceny dělají z Fiatu DUCATO vůz pro všechny formy podnikání.

Fiat DUCATO dodávka

Fiat Ducato dodávka je maximálně spolehlivý vůz. Je velmi inovativní a plný energie. Navíc nabízí mimořádnou kapacitu nákladového prostoru. Nový Fiat Ducato je výsledkem 25 let zkušeností s vývojem dodávkových vozů.

Fiat DUCATO pro osoby

Přepravujte pasažéry v co největším komfortu Vám umožní Fiat Ducato pro osoby. Navíc budete jezdit stylově a nanejvýš bezpečně. To oceníte nejen Vy, ale zejména Vaši pasažéri. Ať už jsou kladeny jakékoliv nároky na přepravu osob, Fiat Ducato je zvládne. Přesvědčte se sami o jeho skvělých vlastnostech.

Fiat DUCATO podvozek s kabinou

Fiat Ducato je oblíbený základ pro řadu různých nástaveb a přestaveb. Moderní konstrukce, maximální variabilita a skvělé mechanické vlastnosti dávají Fiatu Ducato možnost přesnému uzpůsobení dle Vašich představ.

Fiat DUCATO podvozek s dvojitou kabinou

Oblíbený základ pro různé druhy a řady nástaveb a přestaveb je právě Fiat Ducato - podvozek s dvojitou kabinou. Varianta Fiatu Ducato s dvojkabinou hravě zvládne převézt 6 cestujících a samozřejmě velké množství nákladu.

Zajímá vás více? Kontaktujte nás

Zajímá vás více? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kontaktujte nás

STROJSERVIS Praha, s.r.o.
Náchodská 30/248
193 00 Praha 9

Tel.: +420 281 045 239, 238