Užitkové vozy FIAT PROFESSIONAL rozjedou vaše podnikání

Ducato, Doblo, Talento a Fiorino odvezou všechno a všechny tam, kam potřebujete

FIAT Ducato minibus

Perfektní řešení cestování

  • Přeprava až 16 osob
  • Spolehlivé a výkonné motory
  • Vysoký komfort a bezpečnost
  • Chytrá řešení pro usnadnění cestování

FIAT Ducato Combi nabízí skvělé řešení pro přepravu osob tam, kde osobní auto nestačí. V největší verzi nabídne až 16 míst. Pokud potřebujete převážet osoby i jejich zavazadla nebo třeba nářadí, můžete mít FIAT Ducato v provedení s až 11,5 m3 zavazadlového prostoru. FIAT Ducato je k dispozici v mnoha verzích, takže určitě získáte vůz, který přesně vyhovuje vašim potřebám.

Pohodlný a praktický interiér

Přestože je Ducato užitkový vůz, v kabině nabízí komfort jako v osobním autě. Moderní přístrojový panel je praktický i elegantní. Každodenní cesty usnadní i zpříjemní systém Uconnect s 5‘‘ dotykovou obrazovkou a integrovanou navigací.

Všechny verze vozu Ducato lze vybavit nezávislým ovládáním klimatizace a topení pro zadní sedadla nebo nezávislým topením Webasto Thermo Top, které může být s časovačem nebo automatickým nastavením.

Sedadla mají skvělé odpružení a nastavitelné hlavové opěrky. Čalounění je odolné a omyvatelné.

Úsporné a výkonné motory

Motory MultiJet a dvoupalivový Natural Power poskytují výkon od 140 do 178 koňských sil (103 – 130 kW) při 3 500 ot. /min. Všechny verze s manuálním řazením mají 6 převodových stupňů, naftové motory jsou navíc vybaveny indikátorem převodového stupně a systémem Start&Stop.

Bezpečnost především

O bezpečnost posádky se postará řada kontrolních a bezpečnostních technologií. Mezi ně patří například detekce překážek před vozidle, monitoring mrtvého úhlu, ESC automaticky stabilizující vozidlo, kontrola proti převrácení, funkce automatického brzdění v kopci nebo automatická dálková světla a senzor deště a stmívání.

Mám zájem o obchodní nabídku

Opravy a náhradní díly pro vozy FIAT Professional

Rychle vrátíme váš užitkový vůz FIAT PROFESSIONAL zpět na silnici

Provádíme veškeré opravy vozů FIAT Ducato, Doblo, Fiorino, Talento i dalších modelů. Náhradní díly pro užitkové vozy máme skladem nebo do druhého dne. Pokud potřebujete servis užitkových vozů FIAT PROFESSIONAL, obraťte se na nás.

Potřebujete opravu nebo náhradní díly

Kontaktujte nás