Užitkové vozy FIAT PROFESSIONAL rozjedou vaše podnikání

Ducato, Doblo, Talento a Fiorino odvezou všechno a všechny tam, kam potřebujete

FIAT Ducato Valník

Praktické a funkční základy pro přestavby

  • Zesílené díly karoserie pro větší odolnost
  • Spolehlivé a výkonné motory
  • Vysoký komfort a bezpečnost
  • Chytrá řešení pro usnadnění cestování a přepravy nákladu

Valníky a sklápeče FIAT Ducato jsou nepřekonatelnými pomocníky při přepravě zboží a materiálu. Můžete jej získat jako jedno- či dvoukabinu s valníkem nebo sklápěčem. Ve verzi maxi nabízí valník Ducato až 8,5 m3 ložné plochy. Odolnost a spolehlivost valníků a sklápěčů Ducato je zajištěna díky zesíleným dílům karoserie. Tyto užitkové vozy dostaly také nově navržený brzdový systém, který je výkonnější a méně hlučný.

Pohodlný a praktický interiér

Přestože je Ducato užitkový vůz, v kabině nabízí komfort jako v osobním autě. Moderní přístrojový panel je praktický i elegantní. Každodenní cesty usnadní i zpříjemní systém Uconnect s 5‘‘ dotykovou obrazovkou a integrovanou navigací.

Posádku potěší chlazená odkládací schránka, takže uložené nápoje nebo potraviny netrpí teplem. Vy si ovšem můžete teplo dopřát dle libosti, pokud využijete nezávislé topení Webasto, které může být s časovačem nebo v automatické verzi.

Sedadla mají skvělé odpružení a mohou být také vyhřívaná. Trojice míst vpředu je řešena tak, že řidič má samostatné sedadlo a vedle něj je umístěno dvojité sedadlo s odděleným středovým opěradlem, které lze sklopit a vytvořit tak praktický stolek. Samozřejmostí jsou tříbodové bezpečnostní pásy a opěrky hlavy. V kabině najdete řadu odkládacích prostor, například schránku ukrytou pod sedákem předních sedadel.

Úsporné a výkonné motory

Motory MultiJet poskytují výkon od 120 do 178 koňských sil (86 – 130 kW) při 3 500 ot. /min. V případě potřeby jízdy po nezpevněném povrchu může být Ducato vybaveno stálým pohonem všech kol s automatickým rozdělováním výkonu na obě nápravy.

Bezpečnost především

O bezpečnost posádky se postará řada kontrolních a bezpečnostních technologií. Mezi ně patří například detekce překážek před vozidle, monitoring mrtvého úhlu, ESC automaticky stabilizující vozidlo, kontrola proti převrácení, funkce automatického brzdění v kopci nebo automatická dálková světla a senzor deště a stmívání.

Mám zájem o obchodní nabídku

Opravy a náhradní díly pro vozy FIAT Professional

Rychle vrátíme váš užitkový vůz FIAT PROFESSIONAL zpět na silnici

Provádíme veškeré opravy vozů FIAT Ducato, Doblo, Fiorino, Talento i dalších modelů. Náhradní díly pro užitkové vozy máme skladem nebo do druhého dne. Pokud potřebujete servis užitkových vozů FIAT PROFESSIONAL, obraťte se na nás.

Potřebujete opravu nebo náhradní díly

Kontaktujte nás